Tauro Pro Line

TAURO PRO LINE – це засоби для догляду за домашніми тваринами професійного рівня.

Понад 30 років безцінного досвіду, можливість поблизу бачити дійсні потреби вихованців, успіх на міжнародних конкурсах собак, титули чемпіонів, нагороди за найкрасивішого представника породи – все це надихнуло Яніту Я. Плунге, кінолога, заводчицю та суддю міжнародного рівня, створити бренд TAURO PRO LINE .

До асортименту бренду входять три лінійки:

· White Coat – спеціалізована лінійка засобів, призначених для вовни собак та кішок з білим забарвленням. Це продукція, яка підходить для використання як вдома, для підтримки бездоганного білого кольору вовни, так і під час підготовки вихованця до виставок.

· Healthy Coat – засоби цієї лінійки враховують потреби всіх типів вовни та призначені для собак та котів з будь-яким забарвленням вовни. У лінійку входять як шампуні для першого етапу очищення, так і функціональні шампуні, маски та спреї.

· Pure Nature – в цю лінійку входять унікальні засоби для догляду за кітами та собаками: 4 комплекси ефірних олій для вирішення проблем вовни та шкіри, а також 3 натуральні бальзами для захисту подушечок лап від агресивного навколишнього середовища. Особливістю засобів цієї лінійки є дуже натуральний склад.

Відображаються усі з 2 результатів

Кошик