Найцікавіше з історії моди на одяг для собак

Чи здивуєтесь ви якщо побачити на вулиці песика вдягнутого у комбінезон і черевички? Напевно вже ні. Однак, ще кілька років тому вдягнута домашня тварина виклика справжній фурор. Протягом прогулянки її супроводжували десятки зацікавлених поглядів. Можливо саме через це і виникла хибна думка ніби одяг та аксесуари для собак – це винахід нашого століття. Правда полягає в тому, що наш кращий друг – собака, має власну моду ще з  єгипетського додинастичного періоду.

Майка для собаки Follow me

Найпопулярніші аксесуари протягом усієї історії – це звичайно нашийники.  Вони користувалися популярністю ще у Стародавньому Єгипті. Перший нашийник був виявлений в гробниці давньоєгипетського вельможі Майхара Пірі у 1440 році до нашої ери. Аксесуар був зроблений із шкіри і мав незвичайні оздоблення: малюнки сцен полювання.  Також було дуже популярно робити нашийники з дорогоцінних матеріалів, таких як золото, срібло, оксамит, прикрашених коштовним камінням. Зовнішній вигляд нашийників мав вигляд ближчий до намиста. 

Амуніція службових собак під час війн

Ще у 4 ст. до н. е. собаки почали бути не тільки охоронниками господарського подвір’я, а й активними учасниками війн. Нерідко, чотирилапі рятували життя людям на полі бою. У битвах використовувалась наступна тактика: собаки стрімко вривалися в бойові ряди супротивника, створюючи неймовірну метушню, знищуючи солдатів. Вся система підготовки бойового собаки була спрямована на те, щоб вчепившись у воїна, собака боролася з ним доти, доки не переможе або не загине у поєдинку. А щоб зменшити вірогідність того, що чотирилапий воїн постраждає, на нього надягали сталеві лати і покривали накидкою з грубої шкіри. Такий панцир був перший своєрідний одяг для собак.

Сьогодні ж, службові пси носять унікальні жилетки та нашийники, мають спеціальні аптечки та турнікети. Чотирилапі в такому «одязі» більш захищені та впізнавані. 

Мода на одяг для домашніх собак

Одяг для домашніх собак почина свою історію в Англії, адже королева Вікторія дуже любила чотирилапих. Саме вона і створила тренд на плащі для собак. Її приклад наслідували усі вельможні дами і джентльмени. Обираючи дорогі тканини, прикрашаючи одяг діамантами, вони демонстрували свій статус. Далі цей тренд тільки розвивався і господарі собак почали створювати ціли гардероби для своїх улюбленців, відкривали великі магазини і писали книги про те, яке вбрання повинно бути в гардеробі кожної тварини. 

Сьогодні, одяг для собак та аксесуари – це не просто спосіб показати свій статус, це – спосіб проявити любов до свого пухнастого друга. Адже правильно підібрана одежа регулює температуру тіла собаки, захищає від стихій, підвищує загальний рівень безпеки. В нашому супермаркеті ви можете знайти якісний одяг на будь-який смак. Адже у нас є майки, худі, в’язані жилети, сукні, комбінезони, мультисезонні куртки. Ми піклуємось про здоров’я і комфорт наших чотирилапих клієнтів, тому в нас тільки краще!

Єлизавета Ломонос

Кошик