Як допомогти собакам у спекотні дні: найкращі рішення

Літня спека може бути особливо важкою для собак, оскільки вони не можуть потіти, як люди, і охолоджуються переважно через дихання. У цій статті ми розглянемо, як спека впливає на собак, як можна допомогти їм впоратися з високими температурами, а також які зоотовари можуть бути корисними в спекотну погоду.

Вплив спеки на собак

 1. Тепловий удар: Тепловий удар — один з найнебезпечніших станів, який може розвинутися у собаки в спеку. Симптоми включають важке дихання, слабкість, слиновиділення, дезорієнтацію, блювоту і навіть втрату свідомості.
 2. Зневоднення: В спекотну погоду собаки втрачають багато вологи через дихання і слиновиділення. Зневоднення може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи проблеми з нирками і серцем.
 3. Опіки лап: Гарячий асфальт або пісок можуть викликати опіки лап у собак. Перевірити поверхню можна, доторкнувшись до неї рукою: якщо вам надто гаряче, то і собаці буде неприємно.

Як допомогти собакам у спекотну погоду

 1. Доступ до води: Завжди забезпечуйте собаку свіжою прохолодною водою. Носіть з собою пляшку води і миску на прогулянку.
 2. Водні процедури: Ви можете поливати свого собаку зі шланга, наприклад, коли поливаєте квіти.
 3. Обмеження активності: Уникайте активних ігор і прогулянок в найспекотніші години дня, зазвичай з 10 ранку до 4 вечора. Краще виходити рано вранці або пізно ввечері.
 4. Тінь і прохолода: Забезпечте собаку місцем у тіні та прохолоді. В приміщенні можна використовувати вентилятори або кондиціонери. На вулиці можна встановити тент або парасольку.
 5. Охолоджуючі аксесуари: Використовуйте охолоджуючі килимки, жилети і шийні хустки, які допомагають знизити температуру тіла собаки.
 6. Обережність з асфальтом: Уникайте прогулянок по гарячому асфальту і піску. За потреби використовуйте спеціальні черевики для собак.

Зоотовари для спекотної погоди

 1. Охолоджуючі килимки: Спеціальні килимки, наповнені гелем, які залишаються прохолодними без необхідності заморожування. Вони допомагають знизити температуру тіла собаки, коли вона лежить на них.
 2. Охолоджуючі жилети і шийні хустки: Ці аксесуари можуть бути намочені водою і залишаються прохолодними протягом тривалого часу, забезпечуючи собаці комфорт.
 3. Черевики для лап: Захисні черевики допомагають запобігти опікам від гарячого асфальту і піску.
 4. Поїлки і переносні пляшки: Спеціальні пляшки з вбудованими поїлками для зручного пиття на прогулянці.
 5. Водні іграшки: Іграшки, які можна заморозити або використовувати у воді, щоб допомогти собаці охолодитися і розважитися одночасно.

Спекотна погода може бути небезпечною для собак, але з правильними заходами і відповідними зоотоварами можна значно полегшити їхній стан і уникнути серйозних проблем зі здоров’ям. Забезпечуючи своїх улюбленців водою, тінню та охолоджуючими аксесуарами, ви допоможете їм комфортно пережити літні місяці.

Товари з цієї теми у нашому зоомагазині

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик