Як обрати корм для собаки?

“Ти — це те, що ти їси.” Це твердження справедливе не тільки по відношенню до людей, а й ще до наших чотирипалих друзів. Адже від раціону, який ви забезпечити вашому домашньому улюбленцю залежить його стан здоров’я, енергійність, стан шерсті, довголіття… Тому питання – “Чим годувати собаку?” , “Як обрати корм для собаки?” є дуже актуальним і вимагає ретельного розгляду.

Чи варто купувати магазинні корми, чи краще годувати собаку “звичайними, домашніми” продуктами?

Багато   господарів    чотирипалих   улюбленців   впевнені,     кращий варіант — це їжа приготована в домашніх умовах. Однак, правда в тому, що харчові потреби собак дуже складно задовільнити. Адже раціон тварин повинен розроблятися справжніми професіоналами та містити точно збалансоване поєднання поживних речовин. Тому краще обрати готовий корм для собак. Він забезпечить різноманітність і повноцінну дієту вашому чотирипалому другу. До того ж вам не потрібно буде розраховувати порції власноруч, адже зазвичай на упаковках з кормом є рекомендації щодо його вживання.

Як же обрати готовий корм для собаки?

Щоб обрати корм, зверніть увагу на наступні основні чинники:

Вік вашої собаки. Це надзвичайно важливий пункт, адже склад корму для маленького цуценяти, молодої і літньої собаки дуже відрізняється. Як правило, у  раціоні маленького цуценя набагато більше білка ніж у кормі для інших вікових груп. Це пов’язано з тим, що цуценята спалюють в два рази більше калорій ніж дорослі. Тому їм необхідно швидко відновлювати сили, нарощувати м’язи, підтримувати ріст органів і тканин. Літні собаки є менш активними, вони витрачають набагато менше енергії, а тому потребують менше калорій ніж цуценята.

Як правило, практично всі виробники сухих раціонів для собак виділяють окремі лінійки корму під кожну вікову групу:

Розмір вашого вихованця. Для собак малих і середніх порід краще обирати корм де багато жирів, білка і вуглеводів, адже вони зазвичай дуже активні. А для собак великих порід краще підходить корм зі зниженим вмістом жиру, бо вони схильні набирати зайву вагу.

І тут виробники випускають сухий корм орієнтуючись під потреби собак у раціоні залежно від їх розмірів:

Спеціальні потреби вашого друга. Це раціон, який зазвичай обирається за рекомендацією ветеринара, або ви як господар знаєте потреби свого чотирилапого друга.

У цю групу кормів входять такі види: гіпоалергенний корм, корм для собак з чутливим травленням, корм для собак матерів, корма для собак спортсменів і робочих собак та інші.

Готовий корм — це зручно для господаря і корисно для тварини, він забезпечить гарне харчування вашому чотирипалому другу. Тому мерщій обирайте корм від кращих виробників у нашому супермаркеті!

Єлизавета Ломонос

Кошик