Ветеринарні корма BRIT VETERINARY DIET

Пропонуємо нову категорію в інтернет-магазині лікувальні корми для собак та котів.

Категорію починаємо з ТМ Brit Veterinary Diet, яка представлена сухими та вологими кормами, призначена для запобігання хвороб, лікування та покращення стану улюбленців із хронічними та гострими захворюваннями.

Перевагою ветеринарних кормів Brit Veterinary Diet е те що вони не викликають алергії т.к. білки, що застосовуються, проходять процес гідролізації, не містять зернових, протестована ветеринарними клініками Чехії, представлені як сухими, так і вологими кормами.

Так само представлені корми містять у своєму складі нетрадиційні протеїни та пробіотики.

Brit Veterinary Diet складається з сухих і вологих кормів і забезпечує покращення стану ваших улюбленців:

GASTROINTESTINAL – ветеринарні дієти при хворобах шлунковокишкового тракту у котів та собак

OBESITY – ветеринарні дієти помірної калорійності з низьким вмістом жирів та високим вмістом клітковини та білка. Забезпечують зниження надмірної ваги без втрати мускулатури улюбленця.

STRUVITE – ветеринарні дієти, спрямовані на лікування та профілактику сечокам’яної хвороби з конкрементами струвітного типу.

DIABETES – ветеринарні дієти, спрямовані на корекцію рівня цукру в крові. Повноцінний беззерновий раціон для діабетиків та при переддіабетичному стані.

RENAL – ветеринарні дієти з низьким вмістом фосфору та сирого білка для улюбленців із гострою та хронічною почечною недостатністю.

HYPOALLERGENIC – ветеринарні дієти для котів та собак з дерматологічними та шлунковокишковими проблемами, викликаними компонентами попереднього харчування.

HEPATIC – ветеринарні дієти для собак з низьким вмістом міді та білка для підтримки функцій печінки.

JOINT & MOBILITY – повноцінний дієтичний корм для собак із захворюваннями суглобів та порушеннями опорно-рухового апарату.

RECOVERY – повноцінний раціон для котів та собак у період одужання. Має високу енергетичну та поживну цінність, легку засвоюваність.

Здоров’я Вашим улюбленим пухнастикам!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик