Суперіум Панацея – краплі, які захищають котів від 22 видів паразитів, це комплексний захист від кліщів, бліх, вошей та гельмінтів.

Діючі речовини
Моксидектин
Призводить до паралічу та загибелі паразитів. Ефективний одночасно проти наступних екто- та ендопаразитів:
вушного, коростяного, хейлетіозного та демодекозного кліщів;
нематод (круглих гельмінтів): дорослих та личинкових стадій аскарид, анкілостом, унцинарій та волосоголовців;
личинок дирофілярій.
Імідаклоприд
Діє на дорослих комх (вошей, волосоїдів та бліх) а також личинок бліх, призводить до їх загибелі шляхом блокування нервових рецепторів паразитів.
Краплі SUPERIUM Панацея захищають від 22 видів паразитів

Дозування Суперіум Панацея

Поширені запитання
Чи можна використовувати краплі SUPERIUM Panacea для маленького кошеняти?
Краплі SUPERIUM Panacea можна застосовувати кошенятам віком від 9 тижнів та масою тіла від 0,5 кг.
Кіт важить 10 кг, яке дозування крапель SUPERIUM Panacea необхідно використати для обробки кота?
Якщо кіт має вагу понад 8 кг, необхідно використати відповідну комбінацію туб. Для тварини 10 кг використати 1 тубу для котів 4-8 кг та 1 тубу для котів вагою 0,5-4 кг.
Як правильно проводити обробку краплями SUPERIUM Panacea?
Перед обробкою вийняти тубу з паковання та, тримаючи вертикально, відкрутити кришку на тубі. Розділити шерсть тварини й видавити весь вміст безпосередньо на шкіру в одне місце між основою черепа та лопатками.
Які є протипоказання щодо використання крапель SUPERIUM Panacea?
Краплі SUPERIUM Panacea не можна застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів та масою тіла до 0,5 кг, тваринам із підвищеною чутливістю до складових препарату, виснаженим та хворим тваринам. Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами та вагітним або тваринам в період лактації без консультації з лікарем ветеринарної медицини.
Я схильна до алергії, як в такому випадку обробляти тварину краплями SUPERIUM Panacea, що робити при потраплянні препарату на шкіру?
В такому випадку обробку тварин необхідно проводити у гумових рукавицях, також необхідно уникати прямого контакту з обробленою твариною протягом 12 годин та не гратися з нею до повного висихання препарату на шкірі.
Що робити, якщо кіт злизав препарат?
У випадку, коли тварина злизала препарат, можуть виникнути ознаки нервових розладів, слиновиділення, блювота. Ці ознаки зникають через декілька годин без додаткового лікування. Препарат гіркий на смак, тому слиновиділення, що виникає, не є ознакою інтоксикації. Правильне нанесення препарату згідно інструкції мінімізує злизування препарату твариною. Якщо побічна реакція не зникає впродовж тривалого часу, слід дати коту активоване вугілля або будь-який інший сорбент, обов’язково відвезти до ветеринара для подальшого очищення організму.