Superium Невертікс – протикліщові краплі для собак

SUPERIUM Невертікс протикліщові краплі на холку для собак – належать до комбінованих інсектоакарицидних препаратів для зовнішнього застосування.

Діючі речовини

Імідаклоприд

Імідаклоприд – контактний інсектицид для боротьби з комахами. Використовується, як діюча речовина в засобах захисту від бліх.

Пірипроксифен

Працює як інгібітор розвитку комах. Він впливає на різні стадії життєвого циклу комах, включаючи личинок, яйця та дорослих особин. Ця речовина дуже ефективна проти комах зі складним циклом життя, таких як комарі, мухи та інші шкідники. Застосовується для лікування тварин від вшей та кліщів.

Перметрин

Є одним з найбільш ефективних інсектицидів, які використовуються для боротьби з різними комахами, такими як комари, блохи, кліщі. Перметрин використовується для лікування вушних вшей, педикульозу та демодекозу.

Краплі SUPERIUM Невертікс захищають від

Дозування SUPERIUM Невертікс

Поширені запитання

Чи можна краплями SUPERIUM Невертікс обробити кота від кліщів?

Ні, категорично заборонено. У складі препарату є речовина перметрин, яка вкрай токсична для котів.

З якими протипаразитарними препаратами можна використовувати краплі SUPERIUM Невертікс?

Краплі не слід застосовувати одночасно з іншими інсектицидними препаратами. При терапії алергічного дерматиту, викликаного комахами, препарат доцільно використовувати в поєднанні з лікарськими засобами патогенетичної і симптоматичної терапії.

Як купання тварини впливає на ефективність препарату?

Собак не слід купати та не дозволяти їм плавати у відкритих водоймах протягом 2 діб після обробки. Препарат накопичується в сальних залозах шкіри, а потім відбувається поступове виділення препарату разом з секретом сальних залоз, що і забезпечує захист тварини від укусу паразита протягом місяця. Препарат частково змивається і його дія поступово знижується в залежності від частоти купання. Але, при дотриманні рекомендацій щодо догляду за тваринами, концентрація препарату на шкірі зберігається у необхідній кількості протягом місяця. Якщо тварину необхідно вимити з шампунем, рекомендується зробити це до застосування препарату.

У мене велика собака, як правильно нанести краплі, щоб вони захистили улюбленця?

При обробці великих тварин вміст туби потрібно наносити на шкіру в 3-4 місцях вздовж спини від холки до хвоста.

Нанесли препарат згідно з інструкцією, але собака почав чухатися ще більше. Що робити?

Іноді у тварин, в місцях нанесення препарату, спостерігається свербіж та почервоніння шкіри, які швидко проходять. Якщо побічні реакції на препарат не зникають, необхідно змити препарат водою із шампунем та за порадою ветеринарного лікаря застосувати альтернативний препарат.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик