Чи потрібні іграшки для собак?

Іграшки для собак – це не тільки розвага для вашої собаки, а й додаткова фізична активність, розвиток, інтелектуальна стимуляція, спосіб налагодити зв’язок між господарем і твариною.  Наявність іграшки у вашому домі зменшує вірогідність того, що ваш чотирилапий друг вирішить поживитися вашими капцями чи пограти зі щойно купленими меблями. Якщо ви не хочете, щоб вони самі обирали собі жувальні іграшки, забезпечте їм спеціальні. Правильно обрана іграшка зробить вашого домашнього улюбленця більш слухняним, здоровим та щасливим.

На що звернути уваги при виборі іграшки?

  • Матеріал із якого виконана іграшка не повинен мати в собі токсичних чи небезпечних речовин
  • Іграшка не повинна виточувати неприємний хімічний запах
  • На виробі не повинно бути дрібних деталей, небезпечних для тварин. А м’які іграшки повинні бути виконанні лише з спеціальної тканини
  • При виборі враховуйте розмір і породу вашої собаки

Які іграшки необхідні собакам?

Іграшка для собак гумова гантеля

Жувальні іграшки – must have для будь-якої собаки. Даний вид іграшок має дуже важливу превагу: вони позитивно впливають на зуби тварини,  адже механічні рухи, що здійснюються при жуванні, допомагають зберегти зуби міцними і здоровими.

Игрушка для собак WAUDOG Fun Rick and Morty с пищалкой
Игрушка для собак WAUDOG Fun с пищалкой

Іграшки- піщалкикористуються великою популярністю серед чотирилапих. На те є декілька причин: по-перше, вони активують мисливський інстинкт у собак завдяки звуку. А також дають  собаці миттєву та постійну стимуляцію. Кожен писк виглядає майже так, ніби іграшка грає з твариною, що змушує собаку знову і знову стискати її. Дана іграшка забезпечить розваги чотирилапому навіть тоді, коли вас немає поруч.

Іграшка для собак MISOKO&CO Лис, плюшева, 38х15х10 cm
Іграшка для собак Лис

М’які іграшки – така іграшка стане справжнім компаньйоном для вашої собаки. Багато собак навіть сплять зі своїми плюшевим другом після довгої прогулянки чи виснажливого дня. Даний вид іграшок схожий на дитячі, однак, вироблений з більш міцного матеріалу і не містить небезпечних чи токсичних речовин для собак.  

Тренувальний снаряд для собак PULLER

Тренувальні іграшки різні м’ячики, кільця та канати тощо. Грають неабияку роль в розвитку собаки та інтелектуальній стимуляції.

Іграшка для собак MISOKO&CO М'яч для ласощів, blue, 8 cm
Іграшка для собак м’яч для ласощі

Інтелектуальні іграшки іграшки для собак змушують вихованця думати. Як правило, всередину кладуть улюблені ласощі вихованця, які він повинен видобути, проявивши кмітливість і терпіння. До таких іграшок можна віднести канати для перетягування, кулі і кубики з кришкою, що відсувається.

Іграшки виробленні з кращих матеріалів від перевірених виробників ви зможете знайти у нашому супермаркеті, мерщій обирати і радувати вашого домашнього улюбленця!

Єлизавета Ломонос

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик