Компанія DOLFOS: нутрицевтики для здоров’я домашніх улюбленців

Нутріцевтики для здоров’я домашніх улюбленців – це спеціальні харчові добавки, що мають профілактичні та лікувальні властивості, спрямовані на підтримку і покращення загального здоров’я тварин. Вони містять активні компоненти, такі як вітаміни, мінерали, амінокислоти та інші біологічно активні речовини, які сприяють зміцненню імунної системи, покращенню функціонування органів і систем, а також запобігають розвитку хронічних захворювань і підтримують життєвий тонус тварин на всіх етапах їхнього життя.

Ця назва походить від поєднання слів “харчування” (Nutrition) та “фармація” (Pharmaceutical). Нутріцевтики забезпечують здоров’я та гарне самопочуття, а також можуть використовуватися для запобігання хронічним захворюванням, покращення загального здоров’я, уповільнення процесу старіння та підтримки функцій всіх систем організму.

Історія та Розвиток Компанії DOLFOS

Компанія DOLFOS розпочала свою історію в 1990 році, коли група ветеринарних лікарів об’єдналася для створення унікальних вітамінно-мінеральних добавок для сільськогосподарських тварин. З часом, усвідомивши великий потенціал ринку, компанія розширила свій асортимент, включивши продукти для собак та котів. Це рішення принесло великий успіх, адже високотехнологічні формули DOLFOS швидко завоювали популярність серед професіоналів у сфері тваринництва.

У 2000 році виробництво було перенесено на сучасний завод у польському місті Пйотркув-Трибунальський. Цей крок дозволив значно збільшити обсяги виробництва та забезпечити високу якість продукції. Сьогодні DOLFOS має три спеціалізовані заводи, кожен з яких фокусується на окремому напрямку: премікси, добавки для домашніх тварин та замінники молока.

Виробничі Потужності DOLFOS

Перенесення виробництва на великий завод у Пйотркув-Трибунальському стало важливим етапом у розвитку компанії. Завдяки цьому кроку, DOLFOS змогла забезпечити високий рівень контролю якості та впровадити сучасні технології виробництва. Кожен з трьох заводів компанії спеціалізується на певному типі продукції, що дозволяє ефективно використовувати ресурси та забезпечувати широкий асортимент продукції для тварин.

Продукція DOLFOS для Собаки та Коти

Продукти DOLFOS розроблені з урахуванням специфічних потреб собак та котів на різних етапах їхнього життя. Високотехнологічні формули нутріцевтиків забезпечують підтримку здоров’я та активності тварин протягом усього життєвого циклу. Це включає періоди зростання та розвитку, активного життя, вагітності та лактації, а також старіння.

Асортимент Нутріцевтиків DOLFOS

Вітамінно-мінеральні комплекси для підтримки загального здоров’я. Наприклад, це такі минерали та вітаміни для собак як Dolfos Dolvit Junior, Dolfos Multical, Dolfos Dolvit Senior Plus mini або вітаміни для котів Dolfos Dolvit Multivital Cat

Продукти для підтримки шкіри та шерсті, що допомагають вирішувати проблеми алергії та дерматитів. Наприклад, Dolfos Dolvit Omega, який знижує запальні процеси, рекомендовано при дерматозах або Dolfos Dolvit Allergy, що допомагає полегшувати прояви алергій різного роду.

Дієтична добавки для профілактики та лікування конкретних захворювань, Це дієтична добавка для собак і кішок Dolfos UrinoMet, яка підкислює сечу, розчиняє струменеві камені, її рекомендовано при лікуванні сечокам’яної хвороби, Dolfos AmylaDol – який призначають для боротьби з діареєю, панкреатитом. Або Dolfos ArthroFos це хондропротектор для собак, який рекомендують при лікуванні артрітов, остеоартритов у собак, або пробіотик для собак та котів Dolfos Dolvit Probiotic

Добавки для підтримки роботи окремих органів і систем, таких як опорно-рухова, сечовивідна, травна та серцево-судинна системи. Це такі препарати як Dolfos CardioDol, ProstaDol

Також до складу асортименту входить продукт, який допоможе вилікувати таке явище як – копрофагія яка є частою скаргою серед власників, це Dolfos Dolvit Cayenne

Нутріцевтики відіграють важливу роль у раціоні домашніх улюбленців, забезпечуючи їх необхідними вітамінами та мінералами. Компанія DOLFOS, завдяки своєму досвіду та високій якості продукції, є надійним партнером для власників тварин, які дбають про здоров’я своїх улюбленців. Оберіть DOLFOS – основу правильного харчування та здоров’я ваших улюбленців!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик